Menu

Elektrické traktory Zobrazuje sa 4 produktov.

Detský elektrický traktor je super hračka na dlhé letné chvíle na záhrade alebo vonku. Môže stať zdrojom nezabudnuteľných spomienok a zážitkov. Nádherný elektrický traktor vzbudí radosť v očiach Vašich detí. V našej ponuke nájdete elektrické traktory pre deti všetkých vekových kategórií do 8 rokov, stačí si len vybrať a jazdiť!


Najpredávanejšie v kategórii • Skladom
  niektoré farby

  JBM Elektrický traktor s radlicou 12V
  + Doprava zdarma
  0 hodnotenie

  Jedna znoviniek - elektrický detský traktor s radlicou s 2 polohami a jednoduchým ovládaním pre malého traktoristu. Dieťa stačí posadiť do traktora a pomocou radlice sa stane nielen Vaším pomocníkom, ale máte postarané aj o dokonalú zábavu. Možnosť prenosu malých vecí. Max. rýchlosť do 6 km/hod.

  171,00 €
  Product available with different options
 • Skladom

  JBM Elektrický traktor pre deti s prívesom 6V
  0 hodnotenie

  Ak sa chcete zabávať doma i vonku a máte doma malého majstra tento elektrický traktor je pre Vás ako stvorený. Do prívesu je možné schovávať aj rôzne "poklady" a dieťa staći posadiť do stroja a stane sa nielen Vaším pomocníkom, ale máte postarané aj o dokonalú zábavu. Možnosť prenosu malých vecí, svetelné a zvukové efekty. Max. rýchlosť do 3 km/hod....

  65,00 €
  Skladom
 • Skladom

  JBM Elektrický traktor pre deti s radlicou 12V
  + Doprava zdarma
  0 hodnotenie

  Absolútna novinka - elektrický traktor s radlicou. Dieťa stačí posadiť do traktora a pomocou radlice sa stane nielen Vaším pomocníkom, ale máte postarané aj o dokonalú zábavu. Možnosť prenosu malých vecí s maximálkou do 6 km/hod. Radlica má 2 polohy, ktoré sa ovládajú jednoduchým spôsobom. S motormi 2x45W je možné prekonávať aj nerovnosti terénu.

  179,00 €
  Skladom
 • Vypredané

  JBM Elektrický bager pre deti s radlicou 6V
  0 hodnotenie

  Novinka  v našej ponuke - elektrický bager s nakladacou radlicou + pracovná helma. Ak sa chcete zabávať doma i vonku a máte doma malého majstra tento elektrický bager je pre Vás ako stvorený. S pohyblivou lyžičou je možné nakladať aj piesok, do sedadla schovávať aj rôzne "poklady" a dieťa staći posadiť do stroja a pomocou radlice sa stane nielen Vaším...

  73,00 €
  Out of stock
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek