Najpredávanejšie

Existuje 39 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 39 položiek
Nastavenie a skladanie detského vozítka DA - 1 Nastavenie a skladanie detského vozítka DA - 1
Skladom
rating (0)

Nastavenie a skladanie detského vozítka

Doplnková služba, pri ktorej náš technik pred odoslaním autíčko poskladá a nastaví. Zasielané bude teda kompletne zostavené autíčko schopné jazdy ihneď po vybalení.

35 € Cena
Gravírovanie mena na sedadlo DA - 1 Gravírovanie mena na sedadlo DA - 1
  • -5 €
Skladom
-5 €
Akcia
rating (0)

Gravírovanie mena na sedadlo

Jedinečná personalizovaná doplnková služba, pri ktorej náš technik pred odoslaním vygravíruje meno Vášho dieťaťa na hlavovú opierku/opierky sedačky elektrického autíčka.

20 € Bežná cena 25 € Cena
  • 2x45W
Elektrický traktor s radlicou ZP1005 - červený DA - 2 Elektrický traktor s radlicou ZP1005 - červený DA - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Elektrický traktor s radlicou ZP1005 - červený

Absolútna novinka - elektrický traktor s radlicou. Dieťa stačí posadiť do traktora a pomocou radlice sa stane nielen Vaším pomocníkom, ale máte postarané aj o dokonalú zábavu. Možnosť prenosu malých vecí s maximálkou do 6 km/hod. Radlica má 2 polohy, ktoré sa ovládajú jednoduchým spôsobom. S motormi 2x45W je možné prekonávať aj nerovnosti terénu.

207 € Cena
  • 4x45W
  • Doprava zdarma
Elektrické autíčko Jeep Wrangler Big - čierna DA - 2 Elektrické autíčko Jeep Wrangler Big - čierna DA - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Elektrické autíčko Jeep Wrangler Big - čierna

Najväčšie elektrické autíčko v ponuke Jeep Wrangler 4x4, náhon všetkých 4 EVA kolies, batérie 2x12V/10Ah, 2.4Ghz DO pre rodiča, USB vstup, SD karta, Mp3 prehrávač, otváracie dvere, čalúnená sedačka z EKO kože, perovanie náprav, EXTRA veľký model, dostupný v bielej, čiernej a červenej farbe.Štvorstupňová regulácia sedačky.

443 € Cena
  • 2x35W
Elektrické autíčko Porsche Cayenne style - čierna DA - 2 Elektrické autíčko Porsche Cayenne style - čierna DA - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Elektrické autíčko Porsche Cayenne style - čierna

Porsche Cayenne style - neuveriteľné autíčko pre Vaše dieťa. Tento model je vo verzii VIP - s pohodlnou sedačkou, plynulým štartom, vlastným FM rádiom a chrómovanými doplnkami. Otváracie dvere sú samozrejmosťou! 2x35w motor s pohonom na zadné kolesá, 2.4Ghz diaľkovým ovládačom, 12V, rýchlosť do 6 km/hod. Penové gumenné kolesá pre pohodlnú jazdu. Vzadu v aute úchyt pre ľahšiu manipuláciu.

211 € Cena
  • 2x35W
Elektrické autíčko Porsche Cayenne style - červená DA - 2 Elektrické autíčko Porsche Cayenne style - červená DA - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Elektrické autíčko Porsche Cayenne style - červená

Porsche Cayenne style - neuveriteľné autíčko pre Vaše dieťa. Tento model je vo verzii VIP - s pohodlnou sedačkou z EKO kože, plynulým štartom, vlastným FM rádiom a chrómovanými doplnkami. Otváracie dvere sú samozrejmosťou! 2x35w motor s pohonom na zadné kolesá, 2.4Ghz diaľkovým ovládačom, 12V, rýchlosť do 6 km/hod. Penové gumenné kolesá pre pohodlnú jazdu. Vzadu v aute úchyt pre ľahšiu manipuláciu.

211 € Cena
Elektrická štvorkolka Quad ATV Desert - čierna DA - 2 Elektrická štvorkolka Quad ATV Desert - čierna DA - 1
Skladom
rating (0)

Elektrická štvorkolka Quad ATV Desert - čierna

Vynikajúca elektrická štvorkolka pre deti so 4 silnými motormi 4x45W s veľkými mohutnými rozmermi zaručí malým šoférom neuveriteľnú zábavu. Je to stabilné, dobre ovládateľné elektrické vozidlo s 2 rýchlosťami a maximálkou do 7 km/hod. Dostupné v čiernej alebo červenej farebnej kombinácii. Svietiace svetlá vpredu dodávajú tomuto stroju punc skutočnosti. Zaujímavosťou tejto štvorkolky sú tlmiče na všetky 4 kolesá, naviac vzadu zosilnené. EVO kolesá majú naviac ložiská, čo nie je celkom obvyklé v tejto cenovej kategórii. 

305 € Cena
Elektrická štvorkolka Quad ATV Desert - biela DA - 1 Elektrická štvorkolka Quad ATV Desert - biela DA - 1
Skladom
rating (0)

Elektrická štvorkolka Quad ATV Desert - biela

Vynikajúca elektrická štvorkolka s diaľkovým ovládaním pre deti so 4 silnými motormi 4x45W s veľkými mohutnými rozmermi zaručí malým šoférom neuveriteľnú zábavu. Je to stabilné, dobre ovládateľné elektrické vozidlo s 2 rýchlosťami a maximálkou do 7 km/hod. Svietiace svetlá vpredu a vzadu dodávajú tomuto stroju punc skutočnosti. Zaujímavosťou tejto štvorkolky sú tlmiče na všetky 4 kolesá, naviac vzadu zosilnené. EVO kolesá majú naviac ložiská, čo nie je celkom obvyklé v tejto cenovej kategórii. 

305 € Cena
  • 2x300W
  • Funkcia DRIFT
Driftovacia motokára DRIFT-CAR 24V - biela BENEO - 1 Driftovacia motokára DRIFT-CAR 24V - biela BENEO - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Driftovacia motokára DRIFT-CAR 24V - biela

Vysoko výkonné elektrické autíčko s DRIFT režimom dosahujúce rýchlosť až 15 km/h pre ozajstnú jazdu bez akýchkoľvek obmedzení oproti klasickým autíčkam! Tento model je vytvorený pre riadne užívanie a zábavu s výkonom, ktorý upúta pozornosť aj dospelých nadšencov. Motokára má možnosť DRIFT režim vypnút, vtedy sa správa ako bežné elektrické autíčko. Navyše DRIFT režim funguje aj u dospelého jazdca, osobne otestované pri hmotnosti 80kg! Navyše je farebné prevedenie s detailami veľmi pútavé.

279 € Cena
Elektrický bager s radlicou 608B - žltý DA - 2 Elektrický bager s radlicou 608B - žltý DA - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Elektrický bager s radlicou 608B - žltý

Novinka  v našej ponuke - elektrický bager s nakladacou radlicou + pracovná helma. Ak sa chcete zabávať doma i vonku a máte doma malého majstra tento elektrický bager je pre Vás ako stvorený. S pohyblivou lyžičou je možné nakladať aj piesok, do sedadla schovávať aj rôzne "poklady" a dieťa staći posadiť do stroja a pomocou radlice sa stane nielen Vaším pomocníkom, ale máte postarané aj o dokonalú zábavu. Možnosť prenosu malých vecí, svetelné a zvukové efekty. Max. rýchlosť do 3 km/hod. Pojazdný bager je napájaný akumulárom 6V/4Ah. Dokonalú zábavu zabezpečuje pohodlné sedadlo a ochranná prilba, ktorá je súčasťou balenia.

61 € Cena
  • 2x45W
Elektrické autíčko Mustang Police - čierna LEAN Toys - 2 Elektrické autíčko Mustang Police - čierna LEAN Toys - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Elektrické autíčko Mustang Police - čierna

Túži Vaše dieťa stať sa v budúcnosti policajtom? Splňte mu tento sen ešte dnes prostredníctvom kúpy detského elektrického autíčka Police ešte dnes. Je to splnený sen pre všetkých malých fanúšikov motorizmu - tento model elektrického detského autíčka je zárukou, že hra dostane úplne iný rozmer. Policajné SUV so všetkými zvukovými a svetelnými efektami skutočnej polície vzbudzuje pozornosť už na diaľku, čierna karoséria oblepená kontrastnými nálepkami vzbudzuje rešpekt.

204 € Cena
Elektrická motorka Harley QK307 - zelená LEAN Toys - 1 Elektrická motorka Harley QK307 - zelená LEAN Toys - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Elektrická motorka Harley QK307 - zelená

Výhody akumulátorového motocykla QK307 spočívajú nielen v jeho vzhľade, ale aj v jeho konštrukčných a technologických riešeniach. Na bokoch zadného kolesa sú 2x45 W motory, ktoré zaručujú rýchle zhromažďovanie vozidiel a pohodlnú jazdu aj pre mierne staršie deti. Predná LED lampa vyzerá autenticky, jej kryt je hladko spojený s blatníkom a prednou časťou motora.

157 € Cena